Listopad 2022 r.

W miesiącu listopadzie w ramach programu #Laboratoria Przyszłości klasa I b na zajęciach realizowała projekt pt. „ Zabawy związane z orientacją przestrzenną, klasyfikowaniem i dekodowaniem z wykorzystaniem klocków Lego Spike. Uczniowie wyszukiwali potrzebne klocki i wykonywali modele z klocków zgodnie z rysunkiem. Nabywali umiejętności z zakresu dekodowania informacji i czytania instrukcji obrazkowych. Doskonalili umiejętności korzystania z aparatu fotograficznego Sony na statywie zakupionego w projekcie @Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie klas 5,6,7 i 8 w ramach lekcji historii, plastyki i muzyki realizowali projekt ,,Narodowe Święto Niepodległości”. Miłośnicy historii klas 6, 7, 8 odbyli spacer ulicami miasta odwiedzając miejsca pamięci narodowej w Inowrocławiu. Do utrwalenia tych ważnych miejsc posłużyli się aparatem fotograficznym z programu #Laboratoria Przyszłości i doskonalili umiejętności wykonywania zdjęć.

Klasa VIIIa wykorzystała dyktafon i mikrofon do nagrania audycji do radiowęzła szkolnego na Dzień życzliwości w programie EMP@TYCZNA KLASA.