"Akademia Bezpiecznego Puchatka"

W roku szkolnym 2023/2024 wzorem lat ubiegłych w naszej szkole zrealizowano program "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Ogólnopolskim programem edukacyjnym objęci byli uczniowie klasy 1a i 1b.
Głównym celem programu było wdrożenie uczniów do przestrzegania bezpieczeństwa na drodze, w szkole, w domu, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami. Od września dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa, realizowanych w oparciu o starannie opracowane materiały edukacyjne. Lekcje te były prowadzone przez wychowawców klas: p. Magdalenę Bieniek i p. Joannę Zielińską- Skórę.
Program zakończył się wypełnieniem przez dzieci "Wielkiego Testu Bezpieczeństwa" i uzyskaniem certyfikatu przynależności do "Klubu Bezpiecznego Puchatka".
Koordynatorem programy była Agnieszka Ławska.