Przerwa zimowa na zajęciach w SP 2

Dzień pierwszy. Uczniowie spędzają miło czas w szkole na wspólnych grach i zabawach, można poznać nowych kolegów i koleżanki z innych klas.

Dzień drugi. Wyjątkowi goście przybyli do uczniów SP2. Ciekawie opowiadając o swojej pracy w służbie więziennej, ogromnie zaangażowali wszystkich uczestników spotkania. Nie było końca pytaniom… Najważniejszą jednak częścią spotkania było szkolenie z pierwszej pomocy. Każdy uczestnik mógł praktycznie sprawdzić swoje umiejętności i uzyskać cenne uwagi. Pamiętaj: numer 112, tu uzyskasz pomoc, gdy dzieje się wypadek.

Dzień trzeci. Wypełniony był “po brzegi” sportowymi konkurencjami. Wszystkie dzieci ze sportowym zacięciem i entuzjazmem podejmowały kolejne wyzwania. To był energiczny trening na miarę sportowców.

Dzień czwarty. Wspólne wyjście do kina.

Dzień piąty. Odwiedziliśmy kolejne miejsce. Frajda i radość z wspólnej zabawy, to zapamiętamy.